قوانین و شرایط استفاده

"ماباتو"پلتفرمی است که کاربران می توانند با ارزش آفرین ها ارتباط برقرار کرده و آنها را حمایت کنند. این شرایط استفاده" ماباتو" است و برای همه کاربران وب سایت ماباتو و برنامه های کاربردی تلفن همراه استفاده می شود. کلمه "ما" به وبسایت ماباتو و به طور جمعی، "ماباتو" اشاره می کند. استفاده ما از کلمه "ماباتو" در اینجا ، به این وبسایت و خدمات ارائه شده توسط آن اشاره دارد.
ماده ۱
با استفاده از "ماباتو" شما با این شرایط موافقت میکنید. شما تصدیق میکنید که این شرایط را خوانده و درک کرده اید. شما همچنین با حفظ حریم خصوصی، دستورالعمل های جامعه و سایر سیاست های ما که در "ماباتو" پست می کنیم، موافقت می کنید.
تبصره ۱
ممکن است گاهی اوقات این شرایط را تغییر دهیم. اگر ما تغییراتی را ایجاد کنیم که بر حقوق شما تاثیر بگذارد، ما با ارسال یک اعلامیه در سایت یا ارسال ایمیل به شما قبل از اعمال تغییرات ، شما را در جریان می گذاریم . ادامه استفاده از "ماباتو" پس از تغییر شرایط به معنی این است که شما شرایط جدید را قبول کرده اید.
ماده ۲
"ماباتو" یک پلتفرم است و ما مسئول کیفیت، زمان بندی یا قانونی بودن محتوا یا پاداش ها نیستیم.
ماده ۳
هنگامی که برای حساب کاربری ثبت نام می کنید، باید به ما اطلاعات دقیق ارائه دهید. اگر به ما اطلاعات دقیق ارائه ندهید، ممکن است ما نتوانیم به شما در دسترسی به حسابتان کمک کنیم.
ماده ۴
شما مسئول تمام فعالیت هایی که در حسابتان انجام میشود هستید اگر فعالیت غیر قانونی انجام دهید ، و گزارش تخلف از طرف کاربران داشته باشید پس از پیگیری و ارتباط با شما و در صورت تکرار ممکن است حساب شما را مسدود و به حالت تعلیق درآوریم.
ماده ۵ همه چیز برای اینکه یک حامی باشید
رای تبدیل شدن به حامی یک حساب کاربری ایجاد کنید، و ارزش آفرین خود را حمایت کنید. پرداخت ها در "ماباتو" به صورت ماهیانه و مستمر خواهد بود و شما پس از انتخاب یک سطح حمایتی،به صورت ماهانه ارزش آفرین خود را حمایت خواهید کرد و جمع آوری حمایت ها در "ماباتو" از تاریخ یکم تا چهارم هر ماه خواهد بود
تبصره ۱
اولین پرداخت شما در هر تاریخی از ماه باشد ، حمایت آن ماه شما محسوب می شود بطور مثال اگر شما 15 آبان حمایت خود را برای اولین مرتبه انجام دهید ، این مبلغ برای ماه آبان شما خواهد بود
تبصره ۲
در صورتی که در تاریخ یکم تا چهارم هر ماه حمایت خود را انجام ندهید و در تاریخ دیگری از ماه پرداخت کنید هیچ مشکلی وجود ندارد و مبلغ بلافاصله در کیف پول ارزش آفرین شارژ می شود.
تبصره ۳
در صورتی که سطح خود را تا دو ماه پرداخت نکنید ، سطح حمایتی شما توسط سیستم لغو خواهد شد و شما مجدد باید وارد صفحه ارزش آفرین خود شوید و حمایت خود را اعلام نمایید.
تبصره ۴
شما هر زمانی که تمایل داشته باشید می توانید سطح حمایتی خود را تغییر و یا لغو کنید.
تبصره ۵
در شرایط خاص، ممکن است دسترسی به محتوای مخصوص سطح حمایتی شما ، از جمله پاداشها را از دست بدهید. این موارد عبارتند از وقتی که حمایت خود را لغو کنید، پرداخت شما با موفقیت انجام نشود ، ارزش آفرین شما را مسدود کرده باشد و یا ارزش آفرین حساب خود را حذف کند.
تبصره ۶
درصورتی که ارزش آفرین شما را مسدود کرده باشد ویا حساب خود را حذف کرده باشد و شما حمایت خود را انجام داده باشید،مبلغ حمایتی به کیف پول شما بازگرداننده می شود.
تبصره ۷
ما هیچ گونه کنترلی روی کیفیت، زمان بندی یا قانونی بودن محتوا یا پاداش نداریم. ما برای عدم ارائه پاداش، بازپرداخت نمی کنیم. ما نمیتوانیم هویت سازندگان یا اعتبار هر گونه ادعایی که میکنند را تضمین کنیم. ما از کمک شما برای گزارش دادن صفحات ارزش آفرینان جعلی قدردانی میکنیم و شما می توانید در قسمت گزارش تخلف به ما اطلاع دهید تا جلوگیری کنیم از تکرار این موضوع ، بنابراين ميتوانيم "ماباتو" را بهبود ببخشیم.
ماده ۶ همه چیز درباره ی اینکه یک ارزش آفرین شوید
برای تبدیل شدن به یک ارزش آفرین شما می توانید در صفحه ی اول سایت در قسمت "ثبت نام ارزش آفرین" ثبت نام خود را به طور کامل انجام دهید. پس از ثبت نام شما در "ماباتو" شما بصورت ماهیانه از طرف کاربرانتان حمایت مالی خواهید شد و "ماباتو" صرفا مسوؤلیت دریافت مبالغ حمایت شده از کاربران و واریز مبالغ جمع آوری شده به شما را دارد.
تبصره ۱
"ماباتو"از تاریخ یکم تا چهارم هر ماه به کاربران یادآوری می کند که حمایت خود را انجام دهند.
تبصره ۲
در تاریخ پنجم هر ماه تمامی مبالغی که جمع آوری شده است به حساب شما (که در قسمت ثبت نام مشخص کرده اید )واریز خواهد شد.
تبصره ۳
در صورتی که کاربرانی مبلغ حمایتی خود را از تاریخ پنجم تا آخر ماه پرداخت نمایند،مبلغ جمع آوری شده در دو حالت به حساب شما پرداخت خواهد شد که استفاده از هر روش به دلخواه شماست روش اول: در تاریخ پنجم ماه آینده تحت عنوان "مبالغ فرعی" به حساب شما واریز خواهد شد روش دوم: هر زمان که کاربری مبلغ حمایتی خود را پرداخت نماید بلافاصله آن مبلغ به کیف پول شما واریز خواهد شد و شما می توانید با ارسال درخواست ، مبلغ داخل کیف پول خود را برداشت نمایید
ماده ۷
کارمزد ما برای پردازش معاملات از طرف ارزش آفرینان 10٪ از تراکنش های پرداخت شده است . اما برای مؤسساتی که فعالیت های خیرخواهانه انجام می دهند این عدد 5% از هر تراکنش و 3 ماه استفاده رایگان از سیستم است که تمام این 5% صرف هزینه هایی همچون مالیات ،هزینه ی پیگیری و هزینه ی سرور است.
تبصره ۱
این کارمزد پس از هر پرداخت از طرف کاربر ، کسر خواهد شد و مابقی مبلغ حمایتی به کیف پول شما واریز خواهد شد.
ماده ۸ غیر فعال شدن حساب
"ماباتو" فقط یک پلتفرم برای ارزش آفرینان و حامیان برای در ارتباط بودن با یکدیگر است و ما هیچ محتوایی را در "ماباتو" نمایش نمیدهیم و یا تأیید نمیکنیم.
تبصره ۱
شما می توانید حسابتان را به طور دائم در هر زمان با ارسال یک ایمیل به [email protected] غیرفعال کنید.
تبصره ۲
در صورت گزارش تخلف و تکرار آن ما می توانیم با صلاح دید خودمان حسابتان را در هر زمانی که بخواهیم مسدود ویا معلق کنیم. "ماباتو" در جهت ارتقاء و بهتر شدن پلتفرم خود ممکن است از محتوای شما جهت ترویج و معرفی به سایر کاربران استفاده کند،در نظر داشته باشید که "ماباتو"قصد سرقت یا سؤاستفاده ندارد.
ماده ۹ نقض قوانین کپی رایت
اگر اعتقاد دارید که هر گونه محتوای "ماباتو" حق نسخه برداری ( کپی رایت ) شما را نقض می کند، لطفا اعلان کتبی ارسال کنید
این اطلاعیه باید شامل اطلاعات زیر باشد:
  • امضای الکترونیکی یا دستی مالک حقوقی کپی رایت یا شخص مجاز به انجام از طرف آنها.
  • توصیفی از کار کپی رایت که ادعا می کنید نقض شده است.
  • توصیفی از مکان دقیق محتوا در "ماباتو" که ادعا میکنید نقض کننده آن است. این توصیف باید یه گونه ای باشد که ما بتوانیم محتوا را پیدا و شناسایی کنیم.
  • نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما.
  • بیانیه ای از شما که: الف) شما با اطمینان بر این باور هستید که استفاده از محتوایی که ادعا می کنید حق کپی برداری شما را نقض میکند و از لحاظ قانونی، مالک حقوقی کپی رایت یا نماینده مالک مجاز نیست .
با توجه به قوانین بانک مرکزی برای درگاه های بانکی بنا به استفاده از سیستم شاپرک
ماده ۱۱ جبران خسارت
در صورت بروز مشکل و مراجعه به مراکز قانونی جهت حل اختلاف شما برای همه ضررها و بدهی ها، از جمله هزینه های حقوقی که از این شرایط (این قوانین ) ناشی می شود یا مربوط به استفاده شما از "ماباتو" می شود، به ما غرامت خواهید داد .